منتدى هوت سبوت - منتديات - برامج - العاب - كتب - صور - برامج جوال -العاب للجوال - مقاطع بلوتوث - نغمات للجوال - ابتسامات وتواقيع - مسجات الجوال : قابلة للتحميل مجانا بدون تسجيل .
 
الرئيسيةاليوميةس .و .جبحـثالتسجيلدخول

شاطر | 
 

  Hotspot Shield 2012 Program Pa pagesë HotSpot Shield 2,18 për të hapur faqet e bllokuar është kompatibil me Windows 7

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
HOTSPOT
مؤسس المنتدى
avatar

عدد المساهمات : 589
النقاط : 10231
تاريخ التسجيل : 20/11/2008
العمر : 35

مُساهمةموضوع: Hotspot Shield 2012 Program Pa pagesë HotSpot Shield 2,18 për të hapur faqet e bllokuar është kompatibil me Windows 7   2011-12-28, 21:19

Hotspot Shield Download 2,18 - Download nisur hotspot - Hotspot Shield programit - hotspot mburojë të nisë program Hotspot Shield 2012 - Hotspot Download - Hotspot version më të fundit - New Hot Spot-së - Hot Spot - Hot Spot decoder bllok 2012 - Hotspot Shield per Download hapur bllokuar faqet | hotspot mburojë 2012 | Programi i autorizuar | Download Hotspot Shield | Proxy 2012 | 2012 proxies | prokurë Shkarko pa pagesë | Programi faqet e bllokuara të hapur për të lira |


Hotspot Shield 2012 program për të hapur faqet e bllokuar hotspot mburojë 2012
Hotspot Shield Hotspot Shield Host HOTS shkarko pa pagesë
Hotspot program Shield breakers prokurë për të hapur bllokuar faqet e hotspot mburojë 2012

informacion mbi programin: Hotspot software Shield 2,18 Hotspot Shield:

- Mburoja Hotspot fortë programin proxy dhe faqet e hapura bllokuar dhe çmontimin e objekteve të ndaluara.
- Shield Hotspot për të hapur çdo vend në botë Në çdo vend të tilla si Arabia Saudite - Egjipti - Algjeri dhe shumë më tepër.
- Hotspot programin Shield për të hapur faqet e bllokuar të ndryshoni IP dhe shumë avantazhe që Cetkchwha veten gjatë përdorimit.
- Programi për të ndryshuar IP e kompjuterit tuaj dhe shfletoj internet në siguri të plotë dhe mbrojtjen nga hakerat dhe karakterizohet nga programi nga të tjerë programet e proxy që nuk peshojnë shfletimin dhe mirësi dhe të përdorni shumë e lehtë.
- Programi Hotspot Shield plotë dhe të reja dhe është jashtë kontrollit të ofruesit të shërbimit që keni dhe ju tani mund të hapë çdo faqe të bllokuara
- programi Hotspot Shield hapur ndonjë letër apo chat faqen ose të ndalohet të keq-politike faqet e ndaluar apo sportive faqet apo faqet e sociale si YouTube dhe Facebook dhe Twitter se disa vende arabe bllokuar ato nga koha në kohë.
- Hotspot Shield Hotspot Shield krijon një rrjet virtual private (VPN) midis kompjuterit tuaj dhe te porta e internetit pa pengesa.
- prokurë më të fuqishme dhe të hapur faqet e bllokuar.Hotspot Shield është e lehtë për t'u përdorur dhe të lirë. Try it!
programin Hotspot Shield 2012 ose Hotspot re dhe të plotë 2012Shkarko Mburoja Hotspot programin dhe mos harroni se ky version më të mirë se të tjerët në programin tonë kompatibil me të gjitha dritaret e sistemeve të Windows-Të gjitha


të reja në këtë version të Mburoja programit Hotspot:

- të zgjidhur problemet në backup . Ish
- zgjidhur një problem rënia e papritur.
- rregulluar problemin e dosjeve të ngadalshëm video të ngarkimit.


një kopje të Mburoja programit Hotspot:për të shkarkuar Hotspot Shield


http:// www.flootr.net/software/windows/Hotspot_Shield_218_anchorfree_244_ask4.html

përshkrimin e programit Hotspot Shield nga vendndodhja origjinale e programit në gjuhën angleze:


Hotspot Shield mbron të gjithë seancën tuaj të web surfing, sigurimin e lidhjes suaj të internetit si në shtëpi e rrjetit tuaj dhe rrjetet e internetit Publike (si Wired dhe wireless). Hotspot Shield mbron identitetin tuaj duke siguruar që të gjitha transaksionet web (pazar, mbushjen e formularëve, downloads) janë siguruar përmes HTTPS. Hotspot Shield gjithashtu ju bën privat identitetin tuaj online duke e bërë të padukshëm për faqet e internetit të palës së tretë dhe ISP-së. Nëse ju zgjidhni për të nënshkruar në një vend të caktuar, ju do të jetë anonim për të gjithë seancën tuaj web me Hotspot Shield. Ne e duam në web për shkak të lirisë që ajo krijon për të shqyrtuar, organizuar, dhe të komunikojnë. Hotspot Shield mundëson qasje në të gjitha informacioni online, duke siguruar lirinë për të hyrë në të gjitha përmbajtjet e internetit të lirë dhe të sigurt. Secure gjithë seancën tuaj web dhe për të siguruar privatësinë tuaj online, fjalëkalimet tuaja, numrat e kartës së kreditit, dhe të gjitha e të dhënave tuaja është siguruar me Hotspot Shield.Standard antivirus software mbron kompjuterin tuaj, por jo aktivitetet tuaja web. Kjo është arsyeja pse AnchorFree është i kënaqur që të ofrojnë Hotspot Shield. Kërkesën tonë e mban lidhjen tuaj të internetit të sigurt, private, dhe anonime.


.......

Keywords për programin Hotspot Shield 2.18 programin Hotspot Shield e heqjes së embargos | zhbllokimin faqet software | Programi faqet deshifrim ndaluara | Bernam hequr faqet e bllokuar | Programi bllokuar faqet e hapur | Hotspot Shield | faqen për të hapur faqet e bllokuar | program për të hapur faqet e bllokuar | Programi hotspot mburojë të nisë | mburojë hotspot | Hotspot |

الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
http://hotspot.ahlamontada.com
HOTSPOT
مؤسس المنتدى
avatar

عدد المساهمات : 589
النقاط : 10231
تاريخ التسجيل : 20/11/2008
العمر : 35

مُساهمةموضوع: رد: Hotspot Shield 2012 Program Pa pagesë HotSpot Shield 2,18 për të hapur faqet e bllokuar është kompatibil me Windows 7   2012-01-04, 21:19

Hotspot Shield 2012 Program Pa pagesë HotSpot Shield 2,18 për të hapur faqet e bllokuar është kompatibil me Windows 7
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
http://hotspot.ahlamontada.com
 
Hotspot Shield 2012 Program Pa pagesë HotSpot Shield 2,18 për të hapur faqet e bllokuar është kompatibil me Windows 7
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
منتديات هوت سبوت :: ارشيف المواضيع المحذوفة-
انتقل الى: