منتدى هوت سبوت - منتديات - برامج - العاب - كتب - صور - برامج جوال -العاب للجوال - مقاطع بلوتوث - نغمات للجوال - ابتسامات وتواقيع - مسجات الجوال : قابلة للتحميل مجانا بدون تسجيل .
 
الرئيسيةاليوميةس .و .جبحـثالتسجيلدخول

شاطر | 
 

  Shkarko Internet Menaxher with crack .. Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotë

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
HOTSPOT
مؤسس المنتدى
avatar

عدد المساهمات : 589
النقاط : 10239
تاريخ التسجيل : 20/11/2008
العمر : 35

مُساهمةموضوع: Shkarko Internet Menaxher with crack .. Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotë   2012-01-02, 01:39

Shkarko Internet Menaxher with crack .. Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotëunë ju ofrojnë sot programin e famshme për të shkarkuar fotografi nga përkufizimi dhe Internet pasur Poshtë Lodit Internet Download Manager Manage IDN lëshimin e funditAbout Internet Download Manager:
Internet Poshte Lodit Menaxher
Mos lejo shurdhër Emri budalla ju: Internet Download Manager është një paketë të plotë me tipare që merret me detyrat e shkarkimit me gjakftohtësi. Ajo përshtatshme integron në shfletuesin tuaj, edhe në qoftë se ju përdorni Mozilla ose Opera.
Kjo automatikisht llojet fotografi hyrëse nga file type dhe i vë ato në dosjen e duhur. Më e rëndësishmja, ajo supercharges shkarko përshpejton (ajo dyfishuar jona). Ndërfaqja e saj dritare është i pastër dhe i lehtë për t'u kuptuar. Përdoruesit e energjisë mund të përfitojnë nga command line interface për të rifilluar transferimet file, shkarkime orar, lidhur me dial-up, ose të hyni në faqet e mbrojtur me fjalëkalim. Përdoruesit me përvojë gjithashtu mund të kufizojë numrin e lidhjeve, shkarko përshpejton për faqet specifike, dhe madje edhe të krijoni një listë përjashtim për të bllokuar të veçanta, user-defined faqet.
Karakteristika të tjera përfshijnë kontrollin automatik virus dhe aftësinë për të shkarkuar të gjitha skedare të lidhura në një faqe. Versioni i ri ka një merimangë që mund të analizojë Web një vend dhe të rifitoj, për shembull, të gjitha imazhet në të.
Internet Download Menaxheri greva ne si një zgjedhje e natyrshme për përdoruesit që kanë nevojë për një mjet transferimi i sigurt. Version 5.11 ndërtuar 5 shtoi rrëmbyes FLV që mund të përdoret për të shkarkuar video nga YouTube, Google Video, MySpaceTV, dhe vende të tjera të njohura.


Drejtor i dosjeve gjigande shkarko shpejtë dhe të fortë në ditët e sotme dhe ku ai ishte në këtë version të ri ndihmon për të shkarkuar nga MMS protokoll me shpejtësi shumë të lartë dhe ngarkesat foto nga disa porte.
Gjëja më e rëndësishme në internet Poshte Lodit Menaxher mbështet plotësisht gjuhën arabe do të thotë se nuk ka vështirësi të përdorin atë në të gjitha me këtë version të ri ka qenë Thsat të gjithë programin dhe Futjet më të tjera dhe Almmaziat e re do të zbuloni, kur keni shkarkuar këtë gjigant .....
disa prona e internetit Poshte Lodit Manager:


! Internet Poshte Lodit Menaxheri i mbështet të gjithë shfletuesit popullore dhe kërkesat e
Internet Explorer, MSN Explorer, AOL, Netscape Communicator, Netscape 6 , Netscape 7, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Opera, NetCaptor, UltraBrowser, Slim Browser, Avant Browser, MyIE2, Desktop optimale, Ace Explorer, Browser avancuar, 27 Tools-in-1 Browser Wichio, WindowSurfer, 550 Browser Access, FineBrowser Freeware, Kopassa Browser, Pro Fast Browser, Enigma Browser, GoSuRF, K-Meleon, Smart Explorer, Off Nga Një Web Browser, Smartalec Voyager, CrystalPort AppCapture, Family Browser, XANA Web Browser, Bluto, Autosurf, 32bit Web Browser , BrowseMan, WrestlingBrowser, Eminem Browser, UltraBrowser,.
Lod Poshtë Menaxher Internet Download është e lehtë me një klik. Kur ju klikoni mbi një lidhje e shkarkimit në një shfletues, IDN do të shkarkoni dhe të përshpejtojë atë. IDM mbështet http://, FTP, dhe HTTPS dhe MMS protokolleve
të përshpejtojë shpejtësinë e download. IDM mund të përshpejtojë shkarkime deri në 5 herë për shkak të teknologjisë inteligjente e saj dinamike të segmentimit file. Ndryshe nga menaxherët shkarko tjera dhe Accelerators Shkarko segmente Internet Menaxheri i shkarkuar fotografi dinamike gjatë procesit të shkarkoni dhe të reuses dispozicion lidhjet pa shtesë të lidhë login dhe fazat për të arritur performancën më të mirë përshpejtimin
mundësinë e ngarkesës Ayaadh pas ndërprerjes së mirësi me Internet Poshte Lodit Menaxher
Internet Download Internet Download Manager Menaxheri mund të kap FLV video nga faqet popullore si YouTube, MySpaceTV, dhe Google Video
Simple instalimit magjistar. Programi i shpejtë dhe të lehtë instalimin do të bëjë rregullimet e nevojshme për ju, dhe të kontrolloni lidhjen tuaj në fund për të siguruar instalimin pa probleme për Download Internet Menaxher
drag and drop ju thjesht mund të drag and drop lidhje të IDN, dhe drag and drop fotografi shkarkuar nga interneti
antivirus të scan automatikisht. Antivirus checking bën shkarkime tuaj të lirë nga viruset dhe trojan kuaj


shumëgjuhësh. Shqip, arabisht, Azerbajxhani, boshnjake, bullgare, kineze, kroate, çeke, daneze, holandeze, persisht, frëngjisht, gjermanisht, greqisht, hebraisht, hungareze, italiane, japoneze, koreane, Lituanisht, Maqedonisht, norvegjeze, polake, portugeze, rumune, ruse, serbe, sllovake, sllovene, spanjolle, Thai, Turkish, Uzbek dhe gjuhë

Shkarko Internet MenaxherLink program


http://www.flootr.net/software/windows/Internet_Download_Manager_605_Build_7_Final.html


një lidhje të pastër Patch për të aktivizuar


http://www.flootr.net/download.php?file=93693ef86f84ba3d78e7fe8a3a322f81
Internet Poshtë Lodit Menaxher with crack Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotë:
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
http://hotspot.ahlamontada.com
HOTSPOT
مؤسس المنتدى
avatar

عدد المساهمات : 589
النقاط : 10239
تاريخ التسجيل : 20/11/2008
العمر : 35

مُساهمةموضوع: رد: Shkarko Internet Menaxher with crack .. Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotë   2012-01-04, 03:33

Shkarko Internet Menaxher with crack .. Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotë
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
http://hotspot.ahlamontada.com
 
Shkarko Internet Menaxher with crack .. Internet Download Manager 6,05 Build 7 IDM plotë
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
منتديات هوت سبوت :: ارشيف المواضيع المحذوفة-
انتقل الى: